Lanyardlar

Dayanıklılık ve olağanüstü performans için tasarlandı - En iyisine güvenin!

Doğru Lanyard

Kişisel düşme önleyici sistemlerin bir parçası olan Lanyardların, enerji sönümleyen bir yapıda düşüş sırasında devreye girmesi ve belli limitlerin altında olması gereklidir.

Neye bağlı olduğunuz önemli

Ne zaman çalışanınız bir DBI-SALA® veya PROTECTA® şok emicili lanyard veya komunlandırma lanyardına bağlı olsa, en çok ihtiyaç duyulan yenilikçi özellikler ve güvenilir performans sunan bir ürüne sağlam bir şekilde bağlılar demektir. Ayrıca, ekibiniz güvende kalır ama aynı zamanda kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmış, son derece hafif ve dayanıklı düşme önleyici, kısıtlayıcı veya konumlandırıcı lanyard özelliklerinde yararlanır.

Nasıl bağlı olduğunuz da

Herbiri kendi içinde ayrı nitelikte patentlere sahip kancalar, kendiliğinden kilitlenme ve kapanma mekanizmaları ve neredeyse tüm ankrajlar uyabilen yapılarımız mevcuttur. Tüm lanyardlarımız en sıkı güvenlik standartlarını karşılayan en yüksek kalitede malzemelerden, birçok mühendislik aşaması geçilerek yapılmaktadır. Tek ayaklı şok emici Lanyard Çift ayaklı şok emici Lanyard Boyunluk emicili ayak seviyeli Lanyard Boyunluk emicili Lanyard Özel malzemeli Lanyard Konumlandırma Lanyard